Капітальний ремонт системи опалення приміщень центру реабілітації

Репортаж з центру реабілітації
HELP ANIMALS OF UKRAINE
Підтримайте програму
Опалення в наших приміщеннях зазнало руйнації під час окупації Київщини. Світло зникло, а опалювальне обладнання перестало працювати, призводячи до серйозних проблем. Одним з наслідків цієї ситуації стала неможливість забезпечення тепла в приміщеннях. Вода, необхідна для опалення, замерзла в трубах під впливом різкого зниження температури, що призвело до їх деформації та аварії всієї системи опалення.
Це серйозна проблема, яка впливає на здоров'я та комфорт тварин, що перебувають на реабілітації. Відсутність опалення взимку створює надзвичайно незручні умови для наших пухнастих друзів. Вони вимушені терпіти холод та вологу, що може призвести до захворювань і погіршити стан вже травмованих або хворих тварин.
Ми закликаємо вас доєднатися до нас у вирішенні цієї проблеми. Ваша підтримка, будь то фінансова допомога або надання опалювального обладнання, допоможе нам відновити опалення та забезпечити тепло для наших мешканців. Вони потребують нашої допомоги, і ми разом зможемо забезпечити їм гідні умови перебування.
Опалювальні котли
Обігрівачі
Труби та фітинги
Радіатори
Насоси для циркуляції
Термоізоляційні матеріали
Електроніка для автоматизації
Вентиляційна система розподілу тепла
Як ви можете допомогти
ВДЯЧНI ЗА НЕБАЙДУЖIСТЬ
Будь-яка допомога – важлива!
Ви вже достойнi поваги, бо читаєте цю iнформацiю на сайтi HAU. Нашi пухнастi друзi будуть дуже радi вашiй опiцi та небайдужостi.