Продовжуємо евакуювати тварин з гарячих точок.
Нещодавно до нас із проханням евакуації тварин звернулась організація “12 Вартових”. Село Іванівка, що на Херсонщині, майже зруйноване та перебуває під постійними обстрілами. Саме звідси військові разом із волонтерами вивезли 9 собак та 9 котів та передали їх Марії Гончаренко в Чорнобаївку.
Всі тварини були в дуже поганому стані, потребували медичного огляду та гарного харчування. Ми забрали пухнастиків до Києва.