Міста, з яких ми евакуювали тварин: Курахово, Селідово, Константинівка, Дружківка. До нас звернулися БО «12 Вартових» з проханням на термінову евакуацію.
З Курахово ми забрали 2 котика від військового Олександра, (передали до 12 Вартових), і 1 маламута від військового медика Василя (раніше собака була ним же врятована з зони бойових дій, і деякий час проживала у його батьків. Змушені були віддати, бо готуються до евакуації)( передали команді 12 вартових).
У Селідово, від місцевої жительки забрали 4 песиків (віддала бо готується до евакуації, в інше місто, тварин взяти не може), (усіх песиків, передали до волонтера м.Дніпро).