Завдяки підтримці волонтерів, які надали нам допомогу, ми змогли передати військовим понад 100 кг корму для турботи про цих тварин. В результаті цієї місї, нам вдалося врятувати 34 життя: 7 котиків і 4 котеняти, 17 песиків і 6 цуценят.
Але, на жаль, один пес на ім’я Умка, за яким доглядали військові, не зміг вижити в ході евакуації. Він був вже старенький, покинутий своїми господарями, він отримав осколкові поранення ока. На жаль, його серце не витримало. Він помер по дорозі до ветклініки.
Всі інші тварини, які нам вдалося врятувати, отримали шанс на нове життя у притулку «Дім Милосердя» в Хотині. Там вони пройдуть обов’язковий медичний огляд та лікування, і будуть чекати на своїх нових люблячих господарів.