Серед спикерів були присутні народна депутатка України, співголова МФО “Гуманна країна” Юлія Овчинникова, раніше безпритульна собака Поля, яка зараз служить в лавах Нацполіції України зі своєю напарницею Катериною Біляєвою, представники органів державної влади, зокрема Державної установи “Центр пробації”, органів місцевого самоврядування, в тому числі комунальних підприємств міст Києва та Чернігова, які уповноважені займатися тваринами, представники МВС та Національної поліції України, зокрема Головного слідчого Управління, Департаменту превентивної діяльності, Патрульної поліції, Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування.